DOPIS OD DCERY

29. března 2009 v 20:23 |  PRAVDIVÉ PŘÍBĚHY

Matka přijde do pokoje své dcery a najde jej prázdný, jen na posteli leží dopis. Se špatnou předtuchou ho otevře a začne číst následující:
Milá maminko,
Je mi velmi líto,že jsem musela odejít z domova se svým novým přítelem.Našla jsem v něm pravou lásku.Měla bys ho vidět,jak je sladký se svým četným tetováním,piersingem a především jeho krásnou motorkou! Ale to není ještě není všechno mami,jsem konečně těhotná, a Abdul říká, že budeme mít krásný život v přívěsu uprostřed lesa. Chce mít se mnou hodně dětí a to je taky můj sen. Když jsem zjistila,jak mi Marihuana dělá dobře, rozhodli jsme se tuto trávu pěstovat i pro naše přátele, když jim dojde Heroin nebo Koks, aby tak moc netrpěli. Mezitím doufám, že věda najde lék na AIDS, aby se Abdullovi trochu ulevilo, on si to opravdu zaslouží. Nemusíš mít strach,je mi už 13 let a umím se o sebe dobře postarat i sama. Doufám, že tě budu moci brzi navštívit, abys poznala svého vnuka.
Tvá milovaná dcera.
P.S. Všechno je to hloupost, jsem u sousedů.Chtěla jsem ti jen říct,že jsou horší věci na světě než špatné vysvědčení,které je v nočním stolku. Mám tě ráda
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Věra Věra | E-mail | 5. července 2016 v 17:50 | Reagovat

Vtipné, čtenář vůbec nečeká takový obrat na konci dopisu. No a při té příležitosti je dobré si uvědomit, že špatný vysvědčení je vlastně prkotina.:-) :-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama